produkcija

Neobond PVDF
Neobond Metal

Neobond Sign

Sastāvs


NEOBOND®
iekšdarbiem sastāv no divām alumīnija loksnēm un polietilēna pildījuma starp tām. Darba virsma ir pārklāta ar dažādām krāsām uz poliestera bāzes.

 

Tehniskie dati
  standart-vērtība uz pasūtījuma
Paneļa biezums 3 mm 2, 3, 4, 6 mm
alumīnija biezums 0,30 mm 0,21, 0,30 mm
Paneļa platums 1500 mm 1.00, 1.25,
1.50, 2.00 m
Paneļa garums 3050, 4050 mm > 6000 mm

 

Mehāniskie dati

Standart-vērtība
Svars, kg/m2 3.9
Lieces stingrums EJ [kN cm2/m] 865
Elastības modulis, N/mm2 70 000
Izturīgums pret caursišanu, kN 5.4
Stiepes izturība, N/mm2 Rm 145-185
Maksimālā novirzes izturība, MPa 23
Atslāņošanās pretestība (180°C), N/mm 5.6
Lineārais siltuma izplešanās koeficients,
mm/m
Δ=100ºC
2.8
Siltuma deformācijas temperatūra, °C 100
 
 

NEOBOND® sign

NEOBOND® Sign alumīnija kompozītie paneļi tiek pielietoti gan vizuālās reklāmas izgatavošanā, gan iekštelpu un interjēru apdarē. Pateicoties izcilam sortimentam, tā ir vislabākā izvēle, lai veidotu unikālus, oriģinālus produktus. Paneļi ir pieejami ar vienpusēji matētu visrmu, kā arī ar divpusējo pārklājumu (viena puse matēta, otra glancēta).

NEOBOND® digital

NEOBOND® digital paneļi ir īpaši paredzēti digitāldrukai. Ideāla baltā poliestera virsma veido fotokvalitātes attēlu. Paneļi pieejami ar vienpusēju vai divpusēju pārklājumu.

NEOBOND® brushed

NEOBOND® Brushed kompozītie paneļi ir pārklāti ar slīpēta alumīnija loksni, kas veido īpaši pievilcīgu virsmas faktūru. Pateicoties mūsdienīgam izskatam, Brushed paneļi ir plaši pielietojami interjēru apdarē, kā arī vizuālā reklāmā un dizainā. Kopā ir pieejami 12 dažādi toņi.

NEOBOND® mirror

NEOBOND® Mirror paneļi ir pārklāti ar pulēta alumīnija pārklājumu, kas veido īsta spoguļa imitāciju. Pateicoties vieglajam svaram un triecienizturībai, šos paneļus plaši pielieto sabiedriskās aktivitātes vietās.

NEOBOND® anti scratch

NEOBOND® Anti scratch paneļi ir krāsoti ar speciālo pārklājumu, kas ir īpaši izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem. Šos paneļus rekomendē izmantot tādās vietās, kur ir liela publiska slodze, piem., sabiedriskā transporta interjēri, un visur, kur ir nepieciešama speciāla aizsardzība.

Visi NEOBOND® sign paneļi pieejami uz pasūtījuma arī dažādās kombinācijās: biezumā, pārklājumā, krāsā utml.