īpašības

Mazs svars


Neliels paneļu svars (blīvums NEOBOND® – no 3.5 līdz 8 kg/m2) samazina apstrādes laiku un atvieglo montāžu objektā. Līdz ar to, ka kopējais svars ir 30%-50% mazāks nekā parastiem metāla paneļiem, NEOBOND® samazina slodzi uz nesošiem elementiem.

Ugunsdrošība


Ekspluatācijai vietās, kur ir augstas ugunsdrošības prasības, piedāvājam kompozītalumīnija paneļus NEOBOND® ar speciālu nedegošu minerālpildījumu.

Izturība pret laika apstākļiem


Paneļu NEOBOND® labā puse ir aizsargāta ar fluorpolimēra pārklājumu PVDF Duranar, izstrādātu kompānijā PPG Industries, Inc. (ASV). Nozīmīgas atšķirības – estētika un ilgtermiņa kalpošanas laiks izmantojot āra apstākļos. Šis pārklājums veiksmīgi tiek izmantots arhitekturā un būvniecībā vairāk par 20 gadiem. Duranar ir divslāņu sistēma, sastāvoša no pretkorozijas grunts ar biezumu 0.2mil un fluorpolimēra pārklājumu ar biezumu 0.75mil, kurš 70% sastāv no sveķiem Kynar 500 vai Hylar 5000. Duranar pārklājumi tiek ražoti plašā krāsu gammā un ir noturīgi pret UV stariem un ķīmisko vielu (sāļi, skābes) iedarbību.

Triecienizturība


NEOBOND® piemīt augsta triecienizturība. Locīšanas gaitā, lokšņu darba virsma neplīst.

Viegls apstrādē


Paneļi NEOBOND® ir viegli apstrādājami: tos var frēzēt, locīt, valcēt, urbt, perforēt, var apdrukāt, uzlīmēt laminātu, krāsot un lakot. Kā arī veidot apjomīgas detaļas ne tikai ražošanā, bet arī būvlaukuma apstākļos.

Ērts ekspluatācijā


Pēc dažu gadu kalpošanas, paneļus NEOBOND® var viegli attīrīt ar neitrāliem mazgāšanas līdzekļiem vai ar ūdens strūklu.